20:09 / E Hënë, 06 Maj 2019 / indeksADMonline

Kadri Veseli zgjedh që iftarin e parë ta pres së bashku me prindërit e tij

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së Kadri Veseli ka zgjedhur që iftarin e parë të Ramazanit, ta pres tek prindërit e tij në Mitrovicë.

Në llogarinë e tij në Facebook, ai ka shpërndarë një fotografi teksa ka treguar që iftarin e ka pritur pranë më të dashurve të tij, shkruan Indeksonline.

“Me prindërit për iftar. Agjërim të lehtë dhe Ramazan të mbarë për të gjithë”, ka shkruar ai krahas fotografisë. /Indeksonline/