07:38 / E Martë, 11 Qershor 2019

Kafshët përplasen me xhamin, reagimi i tyre është qesharak

Kafshët janë të mirënjohura për spontanitetin dhe kuriozitetin e tyre.

Dhe ata nuk do të lejojnë që asgjë të ndalojnë dëshirën e tyre – edhe nëse është një copë qelqi e madhe.

Ata janë të gatshëm ta shqyejnë atë me hundën e tyre, ta lëpijnë ose të gërvishtin me putrat e tyre.

Nuk mund të themi me siguri nëse ata pëlqejnë shijen e xhamit ose nëse e bëjnë këtë nga mërzia, por ne jemi të sigurt se këto fotografi do t’iu rrisin humorin tuaj, përcjellë klankosova.

View this post on Instagram

You want mlem fren?

A post shared by ☆Boba & Scout☆ (@bfett_jets) on