18:05 / E Hënë, 11 Shkurt 2019

Kaltina Selimi me shumë sharmë, në imazhet e reja befason!

Këngëtarja e njohur, Kaltrina Selimi prej vitesh është zhvendosur në Londër ku po vazhdon jetën e saj së bashku me bashkëshortin dhe djalin e tyre.

Por, Kaltrina iu qëndron afër adhuruesve me postimin e fotosesioneve të ndryshme dhe imazheve nga jeta e përditshme, shkruan Indeksonline.

Së fundi këngëtarja ka publikuar disa imazhe në të cilat ka mahnitur me dukjen.

Me grim të theksuar dhe veshje dy ngjyrëshe me shumë stil, Kaltrina u shfaq plotë shkëlqim.

Kujtojmë që projekti i saj i fundit ishte ai me Irkenc Hyka ‘Kthema’./Indeksonline/