09:29 / E Mërkurë, 11 Shtator 2019

Kameramani anglez në ndeshjen e mbrëmshme, ishte edhe në luftën e Kosovës në vitin 1997

Kameramani anglez, Chris James, përveq që ishte kameraman në ndeshjen e mbrëmshme të Kosovës ndaj Anglisë, ishte gjithashtu në Kosovë në frontin e luftës në vitin 1997.

Gazetari i ITV Sport, Gabriel Clarke publikoi këto dy foto të James në profilin e tij në Twitter në dy kohë të ndryshme dhe në rrethana krejt tjera, shkruan Indeksonline.

Kosova pati paraqitje dinjitoze mbrëmë edhe pse u mposht me rezultat 5:3 nga Anglia./Indeksonline/