16:38 / E Martë, 14 Shtator 2021 / AD

Kanye i bie pishman, fillon ta ndjek sërish Kimin në Instagram

Fansat kanë vërejtur detajin që Kanye ka hequr nga lista e të ndjekurve në Instagram, ish bashkëshorten Kim Kardashian.

Tani është bërë një ndryshim i ri në listën e të ndjekurve të Kanyes, transmeton Indeksonline.

Përkundër të gjitha përpjekjeve, Kanye dhe Kim po ballafaqohen me të  vërtetën e hidhur - Bota Sot

Kanye tani ka filluar ta ndjek sërish Kimin.

Kjo është hera e parë që bëjnë dyshja pasi ndodh shpesh që Kanye të heq Kimin nga llogaria e tij./Indeksonline/

Kim Kardashian i jep meritat Kanye West: Më mësoj si të mos shqetësohesha  për atë që mendojnë të tjerët - Bota Sot