09:51 / E Premte, 27 Janar 2023 / B O

Kanye West shihet me gruan e re në Balenciaga, bluza me simbole gjermane merr vëmendje

“Balenciaga” e braktisti Kanye West muaj më parë për antisemitizmin e shfaqur, por Kanye s’e ka në plan të braktisë markën e famshme.

Ish-burri i Kim Kardashian është parë me gruan e re të tij, Bianca duke blerë në kompaninë e famshme të veshmbathjeve.

Kanye nuk është më një miliarder , por çantat e tij janë mbushur plot në “shopingun” e fundit.

Kanye kishte veshur një bluzë me një stemë të Rajhut Gjerman dhe fjalën “Bundeswehr” të shkruar më lart — emri për forcat federale të mbrojtjes në Gjermani. Kjo stemë është një logo aktuale e Ushtrisë Gjermane./Indeksonline/