10:59 / E Martë, 26 Qershor 2018 / indeksADMonline

Kaos i pafund/ Mihajlovic largohet nga Sportingu?

Pak ditë pasi u zyrtarizua si trajner i Sporting Lisbonës, Sinisa Mihajlovic është afër largimit.

Klubi i Sporting Lisbonës sot i dha fund me presidentin, Burno de Carvalho, shkruan IndeksOnline.

Shkarkimi i presidentit nga klubi portugez mund ta largoj nga ekipi edhe trajnerin e ri, Mihajlovic.

Ishte pikërisht Bruno ai që e solli trajnerin serb në ekipin e Sportingut, prandaj ai pritet të largohet nga skuadra portugeze. Kështu raporton edhe e përditshmja “A Bola”.

Kujtojmë që nga klubi i Sportingut u larguan shumë futbollistë për shkak të skandaleve që ndodhën me presidentin dhe tifozët./IndeksOnline/