11:27 / E Hënë, 26 Tetor 2020

Kapen në flagrancë, duke kryer vjedhje në Malishevë

Janë arrestuar tre të dyshuar, një mashkull dhe dy femra, pasi që ishin kapur në flagrancë, duke kryer vjedhje.

Sipas policisë, vjedhja ka ndodhur në Malishevë të dielën rreth orës 18:00.
Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar me procedurë të rregullt.

Rasti është në procedurë të rregullt./IndeksOnline/