22:00 / E Diele, 07 Gusht 2022 / AR

Kapet mat Einxhel, i zbulohet shtatzënia (foto)

Ka pasur zëra që Dagz dhe Einxhel janë në pritje të ëmbël.

I gjithë ky dyshim erdhi nga postimit e Einxhel, e cila edhe në paraqitjen e fundit televizive mbuloj barkun.

Por, i gjithë dyshimi u shua sot.

“Vipatebllokut” kanë postuar një foto ku I kanë kapur çiftin mat.

Aty shihet pakëz barku i fryrë i Einxhel, dhe neve na mbetet t’i urojmë shtatzëni të mbarë./Indeksonline/