10:01 / E Enjte, 16 Maj 2019

Kapet me drogë në Prishtinë, arrestohet i dyshuari

Është arrestuar një i dyshuar në Prishtinë, pasi që tek i njëjti është gjetur dhe është konfiskuar një sasi me substancë narkotike e llojit marihuanë.

Policia ka njoftuar se me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt ndërsa hetimet në lidhje me rastin ende po vazhdojnë./Indeksonline/