19:42 / E Mërkurë, 27 Tetor 2021 / FG

Kaq ishte shkalla e tërmetit në Kosovë

Rreth orës 18:59 në Kosovë pati dridhje të tokës.

Sipas Earthquake, tërmeti ishte me magnitudë 2.4 shkallë të Rihterit.

Dridhjet ishin ndjerë kryesisht në pjesën jugore të Kosovës dhe në Suharekë./Indeksonline/