09:20 / E Martë, 13 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Kaq lindje pati në Klinikën e Gjinekologjisë në QKUK brenda 24 orëve

Gjatë 24 orëve të fundit në Kliniken e Gjinekologjisë në QKUK, ka pasur gjithsej 20 lindje.

Sipas njoftimit të ShSKUK-së, brenda kësaj kohe kanë lindur 12 meshkuj dhe 8 femra, transmeton Indeksonline.

Sipas njoftimit, 10 gra janë bërë nënë për herë të parë./Indeksonline/