00:54 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Kastro Zizo publikon një foto që do ta ‘çmend’ Zaimina Vasjarin! (Foto)

Kastro Zizo ka publikuar një fotografi ku shihet përkrahë koleges së tij, Zaimina Vasjari.

Foto e cila është realizuar vite më parë, e tregon Zaiminen shume më ndryshe, shkruan Indeksonline.

Atë kohë Zaimina kishte më pak ndërhyrje kirurgjike, dhe nuk ishte kaq e bukur si sot.

Shikoni sa më ndryshe duket ajo …

Ndryshe këngëtarja është në pritje të ëmbël, dhe shumë shpejt pritet të bëhet nënë për herë të parë. /Indeksonline/