09:16 / E Mërkurë, 14 Shkurt 2018

Kate Upton rrezikon të pozoi nudo në një shkëmb (Video)

Një valë e papritur e mori Kate Upton poshtë gjatë xhirimeve të saj me Sport Illustrated Swimsuit Edition.

“Vala tjetër e ardhshme nuk dukej aq e madhe nga këndvështrimi im, por duhet të ketë goditur shkëmbin vetëm të drejtë”, tha modelja 25 vjeç, në një video të llogarisë Instagram të Sports Illustrated Swimsuit të martën, shkruan Page Six.

Upton, i cila ishte duke u paraqitur në majë të një shkëmbi në Aruba për xhirimin sexi në tetor, kishte veshur vetëm një skaj të gjatë, me rrip, me duar që mbulonin gjinjtë e saj.

“Të gjithë ishin shumë të frikësuar,” shtoi modelja, edhe pse fotot treguan se Upton u rikuperua shpejt. Edicioni i vitit 2018 i koleksionit të ri SI, për të cilën kanë pozuar edhe Aly Raisman dhe Ashley Graham, godet sot./Indeksonline/

Temat: