08:03 / E Enjte, 08 Prill 2021 / G. T.

Katër çerekfinale zhvillohet sonte në UEFA Europa League

Katër super ndeshje në fazën çerekfinale të UEFA Europa League zhvillohen sonte.

Nga ora 21:00 do të jenë në program takime tejet interesante, me Ajaxin që pret në shtëpi AS Roma, shkruan IndeksOnline

Paraqitje e mirë pritet të jetë edhe ajo mes Granadas dhe Manchester Unitedit.

Arsenal pret në shtëpi klubin e Slavia Pragës – e cila duhet e rrezikshme këtë edicion.

Ndeshja e katërt do të jetë ajo mes klubit kroat, Dinamo Zagreb dhe atij spanjoll, Villarreal./IndeksOnline/