11:03 / E Enjte, 26 Nëntor 2020 / C E

Katër supergolat që u shënuan këtë javë në Ligën e Kampionëve

Të martën dhe të mërkurën janë zhvilluar ndeshjet e xhiros së katërt të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

UEFA ka nominuar katër gola për të zgjedhur më të mirin e javës, shkruan Indeksonline.

Më poshtë janë katër golat e nominuar, derisa këtu mund të votoni.

Fernandes vs Istambul Basaksehir

Sancho vs Club Brugge

Rakitic vs Krasnodar

Gravenberch vs Midtjylland