23:36 / E Mërkurë, 26 Qershor 2019

Katy Perry dhe Orlando Bloom po martohen, zbulohet data

‘Do të jetë një festë zbavitëse nëfund të vitit’ pasi që çifti Katy Perry dhe Orlando Bloom po martohen, transmeton Indeksonline.

Ata janë në duke planifikuar detajet e dasmës madhështore që pritet të zhvillohet gjatë fundvitit.

Sipas People, ata kanë filluar angazhimet prej Ditës së Shën Valentinit për përgatitjet e martesës.

“Ata janë duke përdorur një projektues për të finalizuar të gjitha detajet e dasmës. Katy duket e ngarkuar, por edhe Orlando është i përfshirë edhe me planifikimin,” thotë burimi. “Ata nuk duken të theksuar për këtë. Do të jetë një festë zbavitëse me familjen dhe miqtë “.

Më parë këtë vit, një tjetër burim i afërt me çiftin i tha ‘People’ se ata ishin duke qëndruar “sekret” për ditën e tyre të madhe, por të dy ishin në të njëjtën faqe për të kërkuar një martesë “më të vogël dhe intime”. /Indeksonline/