08:17 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

KDI organizon tryezë diskutimi për dialogun Kosovë-Serbi

Instituti Demokratik i Kosovës në bashkëpunim me Komisionin për Integrime Evropiane të Kuvendit të Republikës së Kosovës, organizon tryezën me temë “Dialogu Kosovë-Serbi dhe BE: A duhet të ratifikohen marrëveshjet e Brukselit në Kuvend?”.

Në këtë tryezë do të bëhet edhe prezantimi i analizës lidhur me këtë çështje, i përkrahur nga KDI.

Tryeza mbahet sot nga ora 09:00.