14:38 / E Martë, 03 Tetor 2023 / AR

Këta do jenë 3 banorët që pritet të hyjnë në “BBV Kosova 2”

Sa më afër të vije koha e nisjes aq më shumë po shtohet kureshtja se kush do të jetë pjesë e edicionit të dytë të “BBV Kosova”.

Burime të Indeksonline bëjnë me dije se përveç Gani Gërmisë dhe Meti Alshiqit pjesë e këtij formati do të jenë edhe Monika Salihu, Yll Dervishi dhe Linda Halimi.

Ky spektakël pritet të nis me 17 tetor, por ende nuk ka konfirmim./Indeksonline/