15:01 / E Martë, 06 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Kejvina kaq seksi dhe ‘përvëluese’ në këto imazhe

Ajo nuk i lë anash provokimet asnjëherë dhe këtë e bëri edhe në fotosesionin e radhës.

Modelja e njohur Kejvina Kthella, e cila mori famën ëmtë madhe si velina e emisionit ‘Xing’ të Ermal Mamaqit dhe në imazhet e fundit profesionale ka arritur të provokojë, shkruan Indeksonline.

Në një fustanë të gjatë por që zbulonte këmbët e saj seksi, Kejvina është dukur tejet joshëse dhe e ‘zjarrtë’.

Ndërsa as këtë herë nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve të modeles seksi.

Edhe këtë herë Kejvina arriti të marrë vëmendjen për shkak të linajve të saj ‘përvëluese’./Indeksonline/