08:00 / E Enjte, 22 Shkurt 2024 / MSH

Kendall i rikthehet ish-it

Teksa mezi prisnim rikthimin e saj me Bad Bunny, duket se në fakt Kendall Jenner ka rindezur shkëndijat me ish të dashurin e saj atlet, Devin Booker, tanimë dy vite pas ndarjes së tyre.

Spekulimet në lidhje me ribashkimin e ish-çiftit u përhapën pasi dyshja thuhet se u kthyen në të njëjtën suitë gjatë Super Bowl 2024 në fillim të këtij muaji.

Sipas DeuxMoi, Kendall dhe Devin gjithashtu kaluan ditën e Shën Valentinit së bashku.

Duke cituar një burim ekskluziv u tha:  “Kendall Jenner dhe Devin Booker po qëndronin në një hotel së bashku në Phoenix, AZ gjatë Ditës së Shën Valentinit”.

Fansat gjithashtu zbuluan se e dashura e përfolur e lojtarit të NBA-së, Christina Nadin, gjithashtu nuk e ka ndjekur Booker-in në mediat sociale.

Kendall Jenner and Devin Booker's Relationship Timeline | POPSUGAR Celebrity