23:02 / E Premte, 22 Nëntor 2019

Kendall Jenner dedikim të veçantë: Je gjysma ime

Bashkëshortja e Justin Bieber, Hailey Baldwin po feston ditëlindjen e 23-të.

Përveç urimit nga këngëtari i njohur, ajo ka marr urime të shumta edhe nga emra të tjerë të njohur, shkruan Indeskonline.

Një i tillë ka ardhur edhe nga supermodelja, Kendall Jenner e cila i ka bërë një dedikimi të veçantë mikeshës së tij.

“Urime ditëlindjen gjysma ime, të dua përgjithmonë”, ka shkruar Kendall në Instagram teksa ka publikuar disa fotografi me të.

Kujtojmë që Kendall dhe Hailey pavarësisht që janë modelet më të njohura në botë ato njihen edhe për miqësinë me njëra-tjetrën./Indeksonline/