23:34 / E Martë, 01 Janar 2019

Kendall Jenner e bukur dhe tërheqëse në këto fotografi

Kendall Jenner është një femrat më të ndjekura dhe më të komentuara në rrjetet sociale.

Kjo për shkak të bukurisë dhe linjave trupore që ka modelja me e kërkuar, transmeton Indeksonline.

Ajo ka postuar dy foto në rrjetin social ‘Instagram’ ku duket jashtëzakonisht bukur dhe seksi./Indeksonline/