15:57 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018

Kendall Jenner vjen në veshje lëkure, duket kaq seksi!

Thuhet se ka një lidhje me yllin e NBA-të, Ben Simmons.

Por Kendall Jenner është parë në Washington Wizards teksa po shikonte pikërisht një ndeshje basketbolli.

Radiant:The Vogue coverstar, 23, showed off her toned figure in a cream lace top, while revealing her lithe frame in black PVC leggings

Me bluzën e bardh dhe të hollë, kombinuar me pantallona lëkure kombinuar me take, Kendall dukej seksi dhe në formë.

Më poshtë mund të shihni imazhet./Indeksonline/

Close; Kendall Jenner was front row centre alongside Ben Simmons' mother Julie as she attended the Washington Wizards and Philadelphia 76ers game in Philadelphia, PennsylvaniaGorgeous: The star was in good spirits as she chatted with her pal