20:54 / E Hënë, 30 Janar 2023 / AR

Kënga e Butrintit në sfond/ Efi pyet Kiarën: Të jep ndonjë ndjesi?

Moderatorja shqiptare, Kiara Tito, po vazhdon e komentohet për dashurinë e dikurshme me këngëtarin kosovar, Butrint Imerin.

Gjatë rrugëtimit të saj brenda “BBVA”, këngët e Butrintit po lëshohen në shtëpi.

E sigurisht, banorët janë kurioz të dijnë se cilat janë ndjesit e saj teksa i dëgjon ato.

Një pyetje të tillë e ka pranuar sot nga Efi, ku Kiara u shpreh se nuk bezdiset.

Ndryshe, Kiara dhe Luizi janë në njohje e sipër brenda “BBVA”.