12:52 / E Shtunë, 13 Tetor 2018 / indeksADMonline

Kënga e Duas “New Rules” vjen më ndryshe nga konkurrentja e “The Voice”

Dua Lipa ka sjell njërën nga këngët më të dëgjuara “New Rules”, me anën e të cilës ka hyrë edhe më shumë në skenën e muzikës.

Para disa ditësh, kjo këngë është sjell në një version më të veçantë nga konkurrentja e “The Voice”, Erika Zade.

Versioni i saj ka marr gati 1 milionë klinike në “Youtube” dhe po ashtu në emision ka marr edhe dritën e gjelbër nga trajnerët./Indeksonline/