16:12 / E Martë, 16 Prill 2024 / Gj. Sh

Kënga e Ledrit dhe Geasy-t po thyen rekord, bëhet trend në këto shtete të botes

Kënga e ikonës së hip-hopit, Ledri Vula me Geasy-n po thyen rekorde të dëgjueshmërisë.

Ky projekt ka arritur të grumbulloi, miliona klikime menjëherë pas publikimit.

E bashkimi i dy ikonave te muzikës nuk kishte si të ishte ndryshe.

“Thuj” bëhet kënga më e dëgjuar në Shqipëri, Gjermani, Itali, Zvicer si dhe në Mbretërinë e Bashkuar./Indeksonline/