23:57 / E Diele, 05 Maj 2019 / indeksADMonline

Këngëtarët kosovarë urojnë fillimin e Muajit të Ramazanit

Fillimin e muajit të shenjtë të Ramazanit e kanë uruar dhe mirëpritur edhe këngëtarët shqiptar.

Shumë emra tashmë janë të njohur si besimtarë dhe agjërues të Ramazanit.

Megjithatë disa nga ta s’kanë hezituar të bëjnë urime edhe përmes rrjeteve të tyre sociale.

Iu sjellim disa nga këngëtarët që kanë uruar nisjen e Ramazanit.