23:55 / E Premte, 15 Mars 2019

Këngëtari i famshëm: Unë nuk jam as mashkull as femër!

Këngëtari me famë botërore, Sam Smith është hapur për orientimin e tij seksual dhe gjinor në intervistën e re me Jameela Jamil.

Ai u shprehë se nuk ndjen vetën as mashkull dhe as femër, transmeton Indeksonline.

“Ju nuk mund të më identifikoni në gjini. Unë nuk jam mashkull apo femër. Unë mendoj se notoi diku në mes.”, u shprehë ai.

Fituesi i çmimit vitin e kaluar u nda i dashuri i tij, Bradon Flynn pas 9 muajsh lidhje./Indeksonline/