21:33 / E Mërkurë, 29 Maj 2024 / AR

Këngëtari shqiptar po bëhet baba

Këngëtari i njohur shqiptar Landi Hysi, i njohur për publikun si Landi i “West Side Family” zbuloi lajmin e ëmbël.

Ai po bëhet baba për herë të dytë.

Artisti dhe gruaja e tij Eva, po bëhen prindër për herë të dytë. Çifti janë prindër të një djali me emrin Lukas.

Pas publikimit, të shumta ishin urimet nga familjarët, miqtë dhe ndjekësit e tij./Indeksonline/