10:46 / E Mërkurë, 27 Janar 2021 / M. M

Këngëtarja e famshme po bën qejf, në këtë vend bregdetar ‘shkrihet’ krejt!

Këngëtarja e famshme, Nicole Scherzinger po i kalon këto ditë janari si mos më mirë.

Interpretuesja e hitit “Don’t Hold Your Breath”, aktualisht ndodhet në një vend bregdetar, nga ku edhe ka treguar linjat e trupit të saj, shkruan IndeksOnline.

Padyshim, një fizik i tillë është për çdo lëvdatë.

Ndryshe, Nicole shquhet edhe për potencën e saj vokale dhe jo rastësisht është njëra ndër artistet më të pëlqyera në botë. /IndeksOnline/