10:24 / E Premte, 23 Tetor 2020

Këngëtarja e famshme rikthehet në skenë, Wow sa shumë ka humbur në peshë

Këngëtarja me famë botërore, Adele, është rikthyer në skenë pas një pauze të gjatë.

Ajo ka qenë e ftuar mbrëmë në një emision telelviziv, duke befasuar fansat me dukjen e saj, shkruan Indeksonline.

Adele shihet se ka humbur shumë në peshë dhe duket sikur të ishte një person tjetër tani.

Shfaqja e fundit muzikore e Adele ishte në korrik të vitit 2017 dhe që nga ajo kohë ajo ka pauzuar në muzikë.

Adele ka paralajmëruar rikthimin, ngase ka thënë se ka marrë pushimin e merituar./Indeksonline/