18:37 / E Shtunë, 20 Prill 2024 / MSH

Këngëtarja e njohur bëhet përsëri nënë

Këngëtarja shqiptare Olta Boka është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka ndarë në Instagram një video ku shfaqet djali i porsalindur, të cilin e ka pagëzuar me emrin Brel.

“Brel Rrokaj 20/04/2024. Ishte natë vere, kur nga qielli ra nje yll dhe motra jote bertiti me të madhe

“Zoti më tha që mami ka një vëlla te barku” dhe sot familjes tonë të vogël ju shtua një bekim që na i jep kuptim të tjera dimensioneve! Faleminderit që zgjodhe të jem mami yt o shpirt i shpirtit tim.

Zemra ime sot rreh dyfish,” shkroi Olta në postimin e saj.