23:53 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Këngëtarja e njohur provokuese, tregon linjat ‘përvëluese’

Këngëtarja e njohur amerikane, Ciara është në top-formë dhe këtë e dëshmoj edhe në postimin e radhës.

34 vjeçarja publikoj një video në llogarinë e saj personale në ‘Insatagram’ mne të cilën provokoj adhuruesit e saj.

E veshur vetëm në bikini, këngëtarja seksi iu dhuroj puthje ndjekësve të saj teksa dukej mjaft joshëse, ndërsa paralajmëroj se do ta moderojë ndarjen e çmimeve ‘AMA’.

Ndryshe, Ciara është e martuar me Russell Wilson dhe është nënë e dy fëmijëve./Indeksonline/