11:09 / E Enjte, 01 Tetor 2020

Këngëtarja kosovare lë anash muzikën, fokusohet te fotot e “nxehta”, duke i shpërndarë në rrjetet sociale

Flaka Krelani ka kohë që po tenton të fitojë vëmendje me anë të pozave provokative.

Ajo shpëndan imazhe të ndryshme në rrjetet sociale bukur shpesh, duke ngjallur reagime të ndryshme, shkruan IndeksOnline.

View this post on Instagram

🥀

A post shared by FLAKA KRELANI (@flaka.krelani) on

Së fundi, ajo ka pozuar nga një vaskë, ky padyshim duket në formë të mirë trupore.

Krelani duket të ketë lënë anash projektet muzikore dhe dukshëm më shumë është fokusuar te pfotografitë e “nxehta”.

Vlen të përmendim faktin se ajo ka bërë ndërhyrje kozmetike, sigurisht për t’u dukur më bukur! /IndeksOnline/

View this post on Instagram

☘️🌿🍃🌱

A post shared by FLAKA KRELANI (@flaka.krelani) on

View this post on Instagram

13 😛🎉🎂

A post shared by FLAKA KRELANI (@flaka.krelani) on