19:09 / E Enjte, 21 Maj 2020 / indeksADMonline

Këngëtarja shqiptare e lumtur pranë familjes së madhe

Pas ndarjes nga Seldi, këngëtarja e njohur Mimoza Shkodra pjesën më të madhe e ka kaluar me familjen e saj.

Ajo jeton dhe punon në Zvicër ndërsa është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale.

Mimoza edhe në një postim të radhës ka publikuar një fotografi ku shihet pranë familjes së saj të madhe teksa shijojnë natyrën.

“Familja ime”, ka shkruar Mimoza sipër fotografisë duke vendosur nëj emoij zemër.

Ndërkohë, rikujtojmë që kënga e saj e fundit është “T’lutem” që e solli në bashkëpunim me Skerdin.Indeksonline/

View this post on Instagram

Familja ime ❤️🙏🏻 #oeschinensee

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on