16:08 / E Premte, 07 Gusht 2020

Anxhela Peristeri e veshur me të bardha, shkëlqen si gjithmonë

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Anxhela Peristeri kohën e fundit dukshëm ka shpeshtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

E veshur me të bardha ajo duket për bukuri, ku dhe duket në formë të mirë trupore, shkruan IndeksOnline.

Vlen të përmendim faktin se Peristeri shquhet për potencën e saj vokale. /IndeksOnline/

View this post on Instagram

Obsessed with white 🤍

A post shared by Music is my religion!♈️ (@anxhelaperisteriofficial_) on

View this post on Instagram

Instagram VS Reality 😂😂😂

A post shared by Music is my religion!♈️ (@anxhelaperisteriofficial_) on