01:18 / E Hënë, 17 Qershor 2019

Këngëtarja shqiptare pushimet po i shijon, linjat e trupit ua tregon

Arilena Ara aktualisht ndodhet për pushime.

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, duket se po shijon rrezet e diellit si mos më mirë, shkruan Indeksonline.

Me anë të një poze ajo ka treguar se është e kënaqur me linjat e trupit të saj, dhe se gëzon forma perfekte.

Kujtojmë faktin se Arilena shquhet për potencën e saj vokale, dhe krijimet e saj artistike përherë pëlqehen në publik. /Indeksonline/