09:36 / E Diele, 10 Dhjetor 2017

Keni nevojë për veturë, atëherë vizitoni “Auto Nisa” (Foto)

Nëse keni nevojë për ndonjë veturë luksoze dhe sigurisht jo të shtrenjtë, atëherë vizitoni Sallonin “Auto Nisa”.

Ky sallon i veturave gjendet në magjistralen Ferizaj – Prishtinë. Më poshtë i shihni disa vetura të sapo ardhura…

  • Kontaktet: 
  • +37744193686
    +37744250430

BMW, 118 “FaceLift”

Manual, viti i prodhimit: 2008/09. Km: 230.000 I ardhur nga Zvicra…

Audi A3, 2.0 TDI, 140 Ps DPF

Automatik, viti i prodhimit: 2006/07. Km: 181.000. I ardhur nga Zvicra…

Citroen C4, 1.6 HDI e-hdi

Manual, viti i prodhimit: 2012/13

Km: 91.00…

Wv Touran, 2.9 TDI Dpf

Manual, viti i prodhimit: 2007/08

Km: 178.000, i ardhur nga Zvicra…

Për më shumë vizitoni faqen në Facebook: https://www.facebook.com/Auto-Nisa-578382092318647/