10:43 / E Shtunë, 24 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Kërkohet largim i dhunshëm i targave serbe, arrestohet një person

Është arrestuar një person në Prishtinë nën dyshimin që përmes një faqeje në rrjetin social “Facebook” ka bërë thirrje për largim të dhunshëm të targave serbe.

Pas lajmërimit në polici, personi është identifikuar, intervistuar nga prokurori dhe më pas liruar në procedurë të rregullt./Indeksonline/