17:51 / E Martë, 19 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Këshilltari në Qeverinë Haradinaj tregon kush janë personat që e duan Republikën (Foto)

​​ Halil Matoshi, këshilltar politik dhe për media nga Qeveria e Kosovës, ka treguar se cilët janë njerëzit që e duan Republikën e Kosovës.

Ai duke publikuar një fotografi në profilin e tij në Facebook, ka bërë të ditur se janë pikërisht disa persona që e dojnë shtetin.

Matoshi shihet i ulur pranë deputetëve nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj si dhe Muharrem Nitaj, e që sipas tij, janë pikërisht këta njerëz që e dojnë këtë Republikë./Indeksonline/