12:52 / E Premte, 12 Korrik 2019

Kështu argëtohen Ledri dhe Ermali me këngën ‘Tela’

Ledri Vula dhe Ermal Fejzullahu përveç se janë kolegë ata janë edhe miq shumë të mirë, shkruan Indeksonline.

Dyshen shpesh herë i shohim në shoqerinë e njeri-tjetrit, madje ata kanë edhe data të koncerteve së bashku.

Në rrjetet sociale publikojnë postime të shumta duke u nisur nga koncertet deri të momentet argëtuese së bashku.

Së fundi, Ledri në llogarinë e tij ‘Instagram’, ka ndarë një video me Ermalin në prapavijë dëgjohet bashkëpunimi i këtij të fundit me Kiden ‘Tela’.

Ndryshe, ‘Tela’ nga Kida dhe Ermali është njeri nga projektet me të dëgjuara të kësaj vere.

Deri më tani ka arritur 17 milionë shikime në kanalin zyrtar YouTube./Indeksonline/