19:18 / E Shtunë, 13 Gusht 2022 / OSH

Kështu dukej në fëmijëri këngëtari i njohur kosovar

Artisti, Butrint Imeri është mjaft aktiv në skenën muzikore.

Pas vetës Butrinti ka një numër të madh të fansave që janë kurioz për jetën e tij.

Së fundmi në rrjete sociale janë bërë virale disa fotografi të artistit nga fëmijëria e tij.

Projekti i fundit muzikor i Butrintit titullohet ‘Am/Pm’ dhe është në bashkëpunim me Kiden.