20:46 / E Shtunë, 13 Janar 2018

Kështu duken lokalet e stadiumit të Prishtinës [Video]

Janë duke vazhduar punimet intenzive në stadiumin e Prishtinës i cili sipas të gjitha gjasave, nëse gjithçka shkon sipas planit, do të jetë i gatshëm në muajin maj.

Stadiumi tani ka marrë formë kompletësisht më ndryshe pas punëve që janë bërë.

Përveç fushës dhe ulëseve që janë finalizuar, puna e vrazhdë duket që është kryer edhe në lokalet rreth stadiumit.

Për më shumë shikoni pamjet në videon më poshtë. /IndeksOnline/