21:48 / E Martë, 05 Dhjetor 2017

Kështu duken skuadrat kosovare në “Play Station 4” (Foto)

Pothuajse të gjithë ata që e shikojnë futbollin dhe e pëlqejnë këtë sport, janë të pasionuar edhe për Play Station.

Gjenerata e fundit e këtyre videolojrave, PlayStation 4 ka në vete edhe Superligën e Kosovës.

Më poshtë mund të shihni se si duken disa klube kosovare në Play Station. /IndeksOnline/

Mos i humb