23:20 / E Mërkurë, 11 Korrik 2018

Kështu e kalojnë verën fëmijët e pasur të Britanisë (Foto)

Përderisa britanikët vazhdojnë “të djersisin” rrugëve në valët e nxehta, fëmijët e pasur të Instagramit nuk kanë probleme të tilla.

Fotot që nxitin zilinë nga llogaritë e fëmijëve të pasur të Britanisë së Madhe, shihen ata duke bërë shpendim marramendëse.

Kur temperaturat ngritën ata drejtohen drejt pishinave ose në det me super-jahte.

Disa të tjerë tregojnë dashurinë e tyre për makina të shpejta dhe aivonë privatë, në një rast duke paraqitur një koleksion të tërë të super veturave luksoze./Indeksonline/