14:48 / E Hënë, 22 Janar 2018 / indeksADMonline

Kështu e pret djali Lorik Canën kur kthehet në shtëpi (Foto)

Lorik Cana është një nga futbollistët më të dashur shqiptar. Ish-kapiteni i Kombëtarës ka arritur të prek zemrat e të gjithëve me fjalët, lojën dhe dashurinë që ka ndaj vendit të tij.


Ai pavarësisht pse u martua me një italiane është shpërngulur në Tiranë, ndërsa çifti janë edhe prindër të një djali, shkruan Indeksonline.

Lorik Cana për disa ditë ishte jashtë vendit, ndërsa me tu kthyer në Shqipëri, ishte djali i tij ai që e ka befasuar atë dhe i ka uruaru mirëardhje. Këto imazhe i ka ndarë edhe me ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram./Indeksonline/