20:33 / E Premte, 25 Shtator 2020

Kështu futbollistët e Atletico Madridit e pritën në skuadër Luis Suarezin

Ish-sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez ka firmosur kontratë me klubin e Atletico Madridit.


Me një shumë prej 6 milionë eurove në sezon dhe një kontratë 2 vjeçare, Suarez nga sot do të jetë futbollisti më i ri i Atletit, shkruan IndeksOnline

Ai do të vesh numrin 9’të në fanellën e klubit spanjoll.

“El Chiringuito TV” ka postuar një video, ku shihet Suarz së bashku me futbollistët e Atleticos, që i bëjnë atij një pritje të ngrohtë.