20:32 / E Martë, 01 Janar 2019

Ja si nis viti për Agnesa Vuthaj, shkëlqen në veshje shumëngjyrëshe

Agnesa Vuthaj ka qenë një prej femrave më të përfolura në vitin që lam pas.

Ajo njihet për stilin dhe dukjen e saj, ndërsa edhe në imazhet e fundit ajo u paraqitë e tillë shkruan Indeksonline.

Në fotografinë e publikuar në Instagram, Agnesa u shfaq mjaft atraktive në një fustan shumëngjyrësh.

‘Një fillim i freskët i vitit’, ka shkruar Agnesa.

Ndryshe, ajo dukje e mahnitëshme edhe këtë herë./Indeksonline/