13:06 / E Diele, 22 Shtator 2019

Kështu reagon Butrint Imeri kur e kujton që nesër është ditë e Hëne

Butrint Imeri është një këngëtarë mjaft i pëlqyer në estradën muzikore shqiptare, kjo për shkak të muzikës që ai sjell, shkruan Indeksonline.

Ai përpos se ka vëmendjen me këngët e tij ai përflitet shumë edhe për jetën e tij private dhe paraqitjet publike.

Nëpër rrjetet sociale ai është mjaft aktiv, duke publikuar vazhdimisht fotografi nga vende të ndryshme ku ai po kalon çaste relaksi.

Së fundmi ai ka publikuar një fotografi ku shihet ‘i mërzitur’ dhe në mbishkrimin e fotografisë ka shkruar: “Kur po e di që neser e hane..”  /Indeksonline/